О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/12 "Об утверждении бюджета Новоникольского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2022 года № 19/3/12
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Новоникольского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1,2,3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 043,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –21 147,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 417,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -374,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,7 тысячи тенге."
Приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/12 "Сандықтау ауданының Новоникольск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырдағы № 19/3/12 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/12 "Сандықтау ауданының Новоникольск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 043,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 21 147,0 мың теңге;
2) шығындар- 24 417,7 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -374,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,7 мың теңге.
жоғарыда аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.