О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/10 "Об утверждении бюджета села Мадениет Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/10
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/10 "Об утверждении бюджета села Мадениет Сандыктауского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Мадениет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23280,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2000,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127,2 тысяч тенге;
-поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21152,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23494,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 214,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/10 "Сандықтау ауданының Мәдениет ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/10 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/10 "Сандықтау ауданының Мәдениет ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін.
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Мәдениет ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 280,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 000,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 127,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 152,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 494,5 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 214,5 мың теңге."
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.