О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/14 "Об утверждении бюджета Широковского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/14
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/14 "Об утверждении бюджета Широковского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 575,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 301,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –22 274,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 825,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -249,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/13 "Сандықтау ауданының Широков ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/14 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/14 "Сандықтау ауданының Широков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 23 575,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 301,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 274, 0 мың теңге;
2) шығындар – 23 825,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -249,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249,6 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын