О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 97/18-7 "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2022 года № 123/21-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 97/18-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162164) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 862,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 95 349,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 913,0 тысяч тенге;
2) затраты – 171 084,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9 221,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 221,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 221,3 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 80 600,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 44 925,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 988,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 857,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 580,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 777,0 тысяч тенге;
2) затраты – 133 857,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 41 580,0 тысяч тенге.

Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97/18-7 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 123/21-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97/18-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162164 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161 862,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 95 349,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 913,0 мың теңге;
2) шығындар – 171 084,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 221,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 221,3 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 221,3 мың теңге.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 80 600,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 44 925,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 988,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 857,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 580,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 777,0 мың теңге;
2) шығындар – 133 857,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 41 580,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 49 005,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 772,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 15 000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 012,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 412,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 766,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9 754,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 754,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 9 754,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 4 126,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 5 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 286,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 717,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 765,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 952,0 тысяч тенге;
2) затраты – 75 717,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 23 931,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 3 000,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 49 005,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 772,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 15 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 012,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 412,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 766,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 754,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 754,2 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 754,2 мың теңге.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 4 126,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 286,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 717,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 765,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 72 952,0 мың теңге;
2) шығындар – 75 717,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 23 931,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 283,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 44 738,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 701,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 110,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 620,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 971,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 250,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 549,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 549,9 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 549,9 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 4 620,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 24 427,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 544,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 344 794,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 320,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 291 474,0 тысяч тенге;
2) затраты – 344 794,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 31 320,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 102 051,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 283,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 44 738,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2022-2024 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 701,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 110,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 971,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 250,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 549,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 549,9 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 549,9 мың теңге.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 4 620,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 24 427,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 544,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344 794,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 320,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 291 474,0 мың теңге;
2) шығындар – 344 794,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 31 320,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 102 051,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 469,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 187 954,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 16, 19, 34, 40, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;

2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 469,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 187 954,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 16, 19, 34, 40, 49-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;