О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2022 года № 134/22-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26201) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 161 807,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 474 126,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 216,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 640 465,2 тысяч тенге;
2) затраты – 36 978 272,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 527,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 238 914,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 387,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 86 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 972 992,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 972 992,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 887 314,0 тысяч тенге;
погашение займов – 168 387,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 254 065,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 28 429,1 тысяч тенге.";

Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 134/22-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26201 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 161 807,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 474 126,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 216,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 640 465,2 мың теңге;
2) шығындар – 36 978 272,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 527,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 238 914,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 387,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 86 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 972 992,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 972 992,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 887 314,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 168 387,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 254 065,4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 28 429,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";

496
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
86 000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
86 000,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2 972 992,4
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2 972 992,4
Поступления займов
1 887 314,0
7
Поступления займов
1 887 314,0
01
Внутренние государственные займы
1 887 314,0
2
Договоры займа
1 887 314,0
Погашение займов
168 387,0
16
Погашение займов
168 387,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
168 387,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
168 387,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 254 065,4
01
Остатки бюджетных средств
1 254 065,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 254 065,4
Приложение 2 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 13 апреля
2022 года № 134/22-7
Приложение 4 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
5 747 510,0
Целевые текущие трансферты, в том числе:
5 308 438,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
138 797,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания
43 709,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
54 749,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
18 189,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
23 226,0
на общественные работы
3 015,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
20 828,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
75 000,0
на гарантированный социальный пакет детям
15 200,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
46 254,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 078,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызылсуат

496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
86 000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
86 000,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2 972 992,4
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 972 992,4
Қарыздар түсімдері
1 887 314,0
7
Қарыздар түсімдері
1 887 314,0
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
1 887 314,0
2
Қарыз алу келісім-шарттары
1 887 314,0
Қарыздарды өтеу
168 387,0
16
Қарыздарды өтеу
168 387,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
168 387,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
168 387,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 254 065,4
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 254 065,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 254 065,4
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 13 сәуірдегі
№ 134/22-7 шешіміне
2-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
4-қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың тенге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
5 747 510,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
5 308 438,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
138 797,0
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
43 709,0
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
54 749,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
18 189,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
23 226,0
қоғамдық жұмыс
3 015,0
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
20 828,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
75 000,0
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
15 200,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
46 254,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
54 078,0
Қызыл суат ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу

784 193,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Талапкер
1 500 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызылжар
500 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Караоткель
800 000,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-CL-28 "Воздвиженка-Зеленый Гай" 0-26,4 километр
300 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дороги городе Косшы
931 200,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
200 158,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Коянды, Целиноградского района, Акмолинской области (2-я очередь)
200 158,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
238 914,0
на реализацию мер социальной поддержки специалистов
238 914,0
Приложение 3 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 13 апреля
2022 года № 134/22-7
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Целевые трансферты и кредиты из средств внутренних займов из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
7 538 205,2
Целевые текущие трансферты, в том числе:
3 756 642,7
на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 036,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
17 870,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2 573,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
460,0
на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан при столичной зоны
8 020,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
67 752,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1 837,8
на единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
842,3
на обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 780,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
19 361,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"

784 193,0
Талапкер ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
1 500 000,0
Қызылжар ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
500 000,0
Қараөткел ауылының автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
800 000,0
0-26,4 километр "Воздвиженка-Зеленый Гай" KC-CL-28 аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
300 000,0
Қосшы қаласының кірме жолынан кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
931 200,0
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
200 158,0
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды ауылында электрмен жабдықтау желілерін салу (2-кезек)
200 158,0
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
238 914,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
238 914,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 13 сәуірдегі
№ 134/22-7 шешіміне
3-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер
Атауы
Сома, мың тенге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
7 538 205,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
3 756 642,7
бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
5 036,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
17 870,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы бойынша
2 573,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша
460,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
8 020,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
67 752,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1 837,8
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы соғыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
842,3
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз етуге
12 780,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
19 361,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

2 470,0
на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 825,0
центр социальной реабилитации для лиц с инвалидностью
11 025,0
на установку спортивной площадки в селе Талапкер
47 954,0
на установку спортивной площадки в селе Оразак
44 738,0
на текущий ремонт стадиона в селе Кабанбай батыра
45 000,0
на установку спортивной площадки в селе Талапкер, улица Наурызбай батыра
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Талапкер, улица 8-я
20 000,0
на установку спортивной площадки в микрорайоне 13 села Караоткель
20 000,0
на установку спортивной площадки в микрорайоне 19 села Караоткель
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Тасты
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Ыбырая Алтынсарина
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Кажымукан
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Каражар
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Жарлыколь
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Приречное
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Коянды
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Шалкар
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Рахымжана Кошкарбаева
20 000,0
на установку спортивной площадки в селе Жанаесиль
20 000,0
на увеличение размера подъемного пособия
5 513,0
Корректировка генерального плана села Талапкер
30 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт подъездной дороги в селе Бирлик
15 000,0
Установка снегозадерживающего ограждения подъездной дороги в селе Кызыл суат
57 061,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды
127 805,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Каражар
125 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызыл суат
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Ыбырая Алтынсарина
100 000,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-CL-28 "Воздвиженка-Зеленый Гай"
145 816,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Отаутускен
97 075,0
Корректировка проектно-сметной документации "Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кызылжар"
32 000,0
Корректировка проектно-сметной документации "Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Арайлы"
29 230,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Ыбырая Алтынсарина
10 406,0
Средний ремонт автомобильной дороги села Талапкер
323 439,6
Средний ремонт улично-дорожной сети села Маншук. 2 очередь
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Софиевка
190 196,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Тасты

2 470,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
11 825,0
мүгедек адамдарға арналған әлеуметтік оңалту орталығы
11 025,0
Талапкер ауылында спорт алаңын орнату
47 954,0
Оразақ ауылында спорт алаңын орнату
44 738,0
Қабанбай батыр ауылындағы стадионды ағымдағы жөндеу
45 000,0
Талапкер ауылында Наурызбай батыр көшесі спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Талапкер ауылында спорт алаңын орнатуға, 8-ші көше
20 000,0
Қараөткел ауылының 13 шағын ауданында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қараөткел ауылының 19 шағын ауданында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Тасты ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қажымұқан ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қаражар ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Жарлыкөл ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Приречное ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Қоянды ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Шалқар ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
Жаңаесіл ауылында спорт алаңын орнатуға
20 000,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
5 513,0
Талапкер ауылының бас жоспарын түзету
30 000,0
Бірлік ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қызыл суат ауылына кіреберіс жолға қар ұстайтын қоршауын орнату
57 061,0
Қоянды ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
127 805,0
Қаражар ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
125 000,0
Қызылсуат ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылының (бұрынғы атауы Разъезд 96) кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
"Воздвиженка-Зеленый Гай" KC-CL-28 аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
145 816,0
Отаутүскен ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
97 075,0
"Қызылжар ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу" жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
32 000,0
"Арайлы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу" жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
29 230,0
Ыбырай Алтынсарин селосының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10 406,0
Талапкер ауылының автомобиль жолын орташа жөндеу
323 439,6
Мәншүк ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу. 2 кезек
100 000,0
Софиевка ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
190 196,0
Тасты ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу

203 543,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Караменды батыра
90 519,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Жанаесиль
293 239,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Шалкар
292 632,0
Содержание дорог в селе Талапкер
125 000,0
Содержание дорог в сельских населенных пунктах
55 000,0
Текущий ремонт системы водоснабжения села Ыбырая Алтынсарина
52 664,2
Текущий ремонт водозаборных сооружений и систем водоотведения
153 746,6
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт комплекса очистных сооружений проектной мощностью 10 000 м3/сутки
8 718,2
Текущий ремонт центральной котельной села Акмол
262 745,0
Ликвидация стихийных свалок
100 000,0
Установка контейнерных площадок
50 000,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
2 133 162,5
Благоустройство и инженерные сети к новой застройке в селе Акмол (сети электроснабжения)
168 964,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол (сети теплоснабжения)
57 404,0
Строительство сетей водоснабжения (по программе Нурлы Жер) села Кабанбай батыра
45 964,5
Привязка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Караоткель
5 000,0
Привязка проекта повторного применения с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Софиевка
2 208,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры в селе Караоткель
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры в селе Талапкер
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры на 356 мест в селе Коянды
15 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Коянды
180 273,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Шубары
219 425,0
Строительство административного здания (Центр обслуживания населения) в селе Акмол
126 357,0
Строительство сетей водоснабжения участок № 1, участок № 2 в селе Караоткель
292 637,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис
142 197,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Тайтобе
23 730,0
Строительство моста через реку Есиль на автомобильной дороге "Подъезд к аулу Родина"
104 212,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Оразак

203 543,0
Қараменді батыр ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
90 519,0
Жаңаесіл ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
293 239,0
Шалқар ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
292 632,0
Талапкер ауылындағы жолдарды күтіп ұстау
125 000,0
Ауылдық елді мекендердегі жолдарды ұстау
55 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылының сумен жабдықтау жүйесін ағымдағы жөндеу
52 664,2
Су тарту құрылыстары мен су бұру жүйелерін ағымдағы жөндеу
153 746,6
Жобалық қуаты тәулігіне 10 000 м3 тазарту құрылыстары кешенін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
8 718,2
Ақмол ауылының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
262 745,0
Табиғи қоқыстарды жою
100 000,0
Контейнерлік алаңдарды орнату
50 000,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
2 133 162,5
Ақмол ауылындағы абаттандыру және жаңа құрылыстарға инженерлік желілер (электрмен жабдықтау желілері)
168 964,0
Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау желілері)
57 404,0
Қабанбай батыр ауылының сумен жабдықтау желілерін салу (Нұрлы Жер бағдарламасы бойынша)
45 964,5
Қараөткел ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 000,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, қайта қолдану жобасын байланыстыру, Софиевка ауылында мал қорымдарын салу
2 208,0
Қараөткел ауылындағы мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Талапкер ауылындағы мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қоянды ауылындағы 365 орын мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
180 273,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
219 425,0
Ақмол ауылында Халыққа қызмет көрсету орталығы әкімшілік ғимаратының құрылысы
126 357,0
Қараөткел ауылындағы № 1 учаскені, № 2 учаскені сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
292 637,0
Төңкеріс ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта жаңарту
142 197,0
Тайтөбе ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
23 730,0
"Родина ауылына кіреберіс" автомобиль жолында Есіл өзені арқылы өтетін көпір салу
104 212,0
Оразақ ауылының көше-жол желісін салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

31 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
250 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель (1-я очередь)
200 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
11 899,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство сетей электроснабжения в селе Кажымукан
1 000,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до города Косшы
100 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград Су Арнасы"
86 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол
39 892,0
Кредиты из средств внутренних займов, в том числе:
1 648 400,0
Строительство жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
1 648 400,0

31 000,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
250 000,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (1-кезек)
200 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2 кезек)
11 899,0
Қажымұқан ауылында электрмен жабдықтау желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 000,0
Нижне-Романовка кен орнынан Қосшы қаласына дейін су тарту құрылыстары мен су тартқышты салу
100 000,0
"Целиноград Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
86 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту
39 892,0
Ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер, соның ішінде:
1 648 400,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысы
1 648 400,0