О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 97/18-7 "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 июня 2022 года № 151/26-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 97/18-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162164) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 051,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 95 349,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 102,0 тысяч тенге;
2) затраты – 183 567,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -32 515,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 515,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 515,6 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 80 600,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 34 114,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 988,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 705,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 730,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 969,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 264,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 264,1 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 264,1 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 7 000,0 тысяч тенге.

Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97/18-7 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 маусымдағы № 151/26-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97/18-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162164 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 051,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 95 349,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 102,0 мың теңге;
2) шығындар – 183 567,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 32 515,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 515,6 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 515,6 мың теңге.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 80 600,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 34 114,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 988,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 705,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 730,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 975,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 969,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 264,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 264,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 264,1 мың теңге.
2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 7 000,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 32 108,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 867,0 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 279,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 220,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 530,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 529,0 тысяч тенге;
2) затраты – 85 279,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 5 630,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 33 085,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 444,0 тысяч тенге;
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 430,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 150,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 207,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 770,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -983,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 983,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 983,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 1 150,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 32 108,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 867,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 279,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 220,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 530,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 529,0 мың теңге;
2) шығындар – 85 279,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 5 630,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 33 085,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 444,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 787,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 150,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 207,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 770,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -983,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 983,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 983,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 1 150,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 24 034,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 173,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 209,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 405,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 620,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 184,0 тысяч тенге;
затраты – 123 209,0 тысяч тенге;
2) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 19 620,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 24 235,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 949,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 45 000,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 707,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 580,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166 627,9 тысяч тенге;
2) затраты – 235 707,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 24 034,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 173,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 209,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 405,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 70 184,0 мың теңге;
2) шығындар – 123 209,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 19 620,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 24 235,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 949,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 45 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 707,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 580,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 166 627,9 мың теңге;
2) шығындар – 235 707,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

Учесть, что в затратах бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 41 580,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 90 855,9 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 772,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 75 000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 012,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 412,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 766,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9 754,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 754,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 9 754,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 4 126,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 5 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 286,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 568,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 900,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 968,0 тысяч тенге;
2) затраты – 135 646,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 878,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 878,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 878,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 41 580,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 90 855,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 772,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 75 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 012,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 412,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 766,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 754,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 754,2 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 754,2 мың теңге.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 4 126,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 286,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 568,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 900,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 700,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69 968,0 мың теңге;
2) шығындар – 135 646,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 878,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 878,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 878,0 мың теңге.

Учесть, что в затратах бюджета села Коянды предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 42 700,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 34 104,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 864,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 35 000,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 167,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 110,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 82 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 557,0 тысяч тенге;
2) затраты – 118 167,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 82 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 21 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 057,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Маншук на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 728,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 062,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 666,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 762,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 034,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 034,0 тысяч тенге;

2022 жылға арналған Қоянды ауылы бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 42 700,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 34 104,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 864,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 35 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 167,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 110,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 82 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 557,0 мың теңге;
2) шығындар – 118 167,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 82 500,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 21 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 057,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Мәншүк ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 728,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 062,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 666,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 762,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 034,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 034,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 034,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 16 569,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 597,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 363,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 759,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 404,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 363,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 2 200,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 316,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 088,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 964,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 398,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 230,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 336,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 964,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 21 264,0 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 034,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 16 569,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 597,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 363,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 759,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 404,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 363,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 2 200,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 25 316,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 088,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
13. 2022-2024 жылдарға арналған Приречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 964,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 398,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 230,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 336,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 964,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 21 264,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 3 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 072,0 тысяч тенге.";
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 597,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 110,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 620,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 867,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 146,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 549,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 549,9 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 549,9 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 4 620,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 323,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 544,0 тысяч тенге;
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 126,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 460,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 410,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 256,7 тысяч тенге;
2) затраты – 44 656,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 072,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін;
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2022-2024 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 597,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 110,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 867,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 146,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 549,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 549,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 549,9 мың теңге.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 4 620,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 323,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 544,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. 2022-2024 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 126,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 460,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 410,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 256,7 мың теңге;
2) шығындар – 45 656,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – -529,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 529,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 529,6 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 5 410,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 30 898,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 358,0 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 452 441,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 320,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 399 121,0 тысяч тенге;
2) затраты – 452 441,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 31 320,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 129 698,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 469,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 267 954,0 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2022-2024 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 295,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 494,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 990,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 811,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 623,2 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -529,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 529,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 529,6 мың теңге.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 5 410,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 30 898,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 358,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 452 441,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 320,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 399 121,0 мың теңге;
2) шығындар – 452 441,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 31 320,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 129 698,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 469,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 267 954,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
18 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"18. 2022-2024 жылдарға арналған Тасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 295,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 494,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 990,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 811,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 623,2 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -328,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 328,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 849,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 3 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 462,0 тысяч тенге;
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 55, 56 и 57 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 435,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 572,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 863,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 957,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 522,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 522,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 522,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 515,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 9 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 348,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 20 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению;

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328,2 мың теңге.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 25 849,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 462,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін;
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"19. 2022-2024 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 55, 56 және 57 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 435,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 572,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 863,0 мың теңге;
2) шығындар 58 957,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 522,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 522,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 522,3 мың теңге.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 25 515,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 348,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 46, 49, 52, 55-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;