"О бюджете Жанаесильского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 215/38-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 280,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 230,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 442,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 607,3 тысяч тенге;
2) затраты – 60 262,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -982,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 982,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 982,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2023 № 86/13-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
Распределение сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
2-1. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2023 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12.05.2023 № 18/3-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
27 декабря 2022 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
Целиноградского района
Б.Куликенов
27 декабря 2022 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года

"2023-2025 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 215/38-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 280,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 230,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 442,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 607,3 мың теңге;
2) шығындар – 60 262,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -982,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 982,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 982,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 28.11.2023 № 86/13-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
2-1. 2023 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 18/3-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2022 жылғы 27 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2022 жылғы 27 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы