О бюджетах поселков, сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-35/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шортанды на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 602 301,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 380,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 005,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 166,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 554 749,2 тысяч тенге;
2) затраты – 602 535,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-234) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 234 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Жолымбет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 186 712,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 425,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 244,8 тысяч тенге;
2) затраты – 192 367,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-5 654,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 654,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Дамсинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 165,4 тысяч тенге, в том числе:

2023-2025 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-35/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Шортанды кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 602 301,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 380,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 005,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 166,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 554 749,2 мың теңге;
2) шығындар – 602 535,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-234) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 234 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 15.09.2023 № 8С-8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 27.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Жолымбет кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186 712,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 425,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 244,8 мың теңге;
2) шығындар – 192 367,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5 654,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 654,6 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 15.09.2023 № 8С-8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 27.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Дамса ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 165,4 мың теңге, оның ішінде:

6. Утвердить бюджет сельского округа Бектау на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 793,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 587 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 038,8 тысяч тенге;
2) затраты – 101 734,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 941) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 941 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Утвердить бюджет Петровского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 181,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 791 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 390,5 тысяч тенге;
2) затраты – 63 681,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 500) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 890,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 009 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 384,1 тысяч тенге;
2) затраты – 36 125,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2 235) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 235 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).

6. 2023-2025 жылдарға арналған Бектау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 793,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 168 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 587 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 038,8 мың теңге;
2) шығындар – 101 734,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 941) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 941 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 15.09.2023 № 8С-8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 27.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2023-2025 жылдарға арналған Петровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 181,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 390,5 мың теңге;
2) шығындар – 63 681,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 500) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 500 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 15.09.2023 № 8С-8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 27.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023-2025 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 890,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 009 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 384,1 мың теңге;
2) шығындар – 36 125,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 235) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 235 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 02.06.2023 № 8С-5/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 27.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

12. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2023 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов в сумме 143 018 тысяч тенге, в том числе:
поселок Шортанды – 18 145 тысяч тенге;
Дамсинский сельский округ – 16 516 тысяч тенге;
Новокубанский сельский округ – 15 452 тысяч тенге;
сельский округ Бектау – 19 634 тысяч тенге;
Петровский сельский округ – 10 500 тысяч тенге;
Андреевский сельский округ – 12 500 тысяч тенге;
Раевский сельский округ – 16 010 тысяч тенге;
Пригородный сельский округ – 18 500 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 11 261 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр – 4 500 тысяч тенге.
13. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов на 2023 год целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 34.

12. 2023 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 143 018 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, оның ішінде:
Шортанды кенті – 18 145 мың теңге;
Дамса ауылдық округі – 16 516 мың теңге;
Новокубанка ауылдық округі – 15 452 мың теңге;
Бектау ауылдық округі – 19 634 мың теңге;
Петровка ауылдық округі – 10 500 мың теңге;
Андреевка ауылдық округі – 12 500 мың теңге;
Раевка ауылдық округі – 16 010 мың теңге;
Пригородный ауылдық округі – 18 500 мың теңге;
Новоселовка ауылдық округі – 11 261 мың теңге;
Бозайғыр ауылдық округі – 4 500 мың теңге.
13. 2023 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 34 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

313410,5
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Раевка Шортандинского района
30489,2
на средний ремонт дорог в селе Дамса (улица Велижанцева, микрорайон Бахыт) Дамсинского сельского округа Шортандинского района
52160
на текущий ремонт грейдера от села Пригородное до села Басколь Шортандинского района
24247,1
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района (улица Северная)
139245,8
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района (улица Молодежная)
33600,6
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района (улицы Смирнова, Октябрьская)
33667,8
Приложение 35 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-35/2
от 26 декабря 2022 года
Целевые трансферты за счет средств местного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 35 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
481329,6
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Андреевского сельского округа
887,8
на освещение улиц в населенных пунктах Новоселовского сельского округа
820
на освещение улиц в поселке Шортанды
23919,7
на освещение улиц в поселке Жолымбет
537
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
368,5
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
592
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
14780,7
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
600
на освещение улиц в населенных пунктах Петровского сельского округа
400
на благоустройство поселка Шортанды
125285,3
на благоустройство Дамсинского сельского округа
5552
на благоустройство Пригородного сельского округа
18964
на благоустройство Новокубанского сельского округа
3420
на благоустройство сельского округа Бектау
6597
на благоустройство сельского округа Бозайгыр
6171,5
на благоустройство Раевского сельского округа
1981,6
на благоустройство Новоселовского сельского округа
100
на благоустройство Андреевского сельского округа
6927,3
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
9200
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
4191,5
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
13520,5
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
500
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новокубанского сельского округа
861,7
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа

313410,5
Шортанды ауданы Раевка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге
30489,2
Шортанды ауданы Дамса ауылдық округі Дамса ауылының (Велижанцев көшесі, Бахыт шағын ауданы) жолдарын орташа жөндеуге
52160
Шортанды ауданы Пригородный ауылынан Баскөл ауылына дейінгі грейдерді ағымдағы жөндеуге
24247,1
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге (Северная көшесі)
139245,8
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге (Молодежная көшесі)
33600,6
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге (Смирнов, Октябрьская көшелері)
33667,8
Шортанды аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 7С-35/2 шешіміне
35 қосымша
2023 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер
Ескерту. 35-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 8С-11/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
481329,6
оның ішінде:
Андреевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
887,8
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
820
Шортанды кентінде көшелерді жарықтандыруға
23919,7
Жолымбет кентінде көшелерді жарықтандыруға
537
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
368,5
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
592
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
14780,7
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
600
Петровка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
400
Шортанды кентін абаттандыруға
125285,3
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
5552
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
18964
Новокубанка ауылдық округін абаттандыруға
3420
Бектау ауылдық округін абаттандыруға
6597
Бозайғыр ауылдық округін абаттандыруға
6171,5
Раевка ауылдық округін абаттандыруға
1981,6
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
100
Андреевка ауылдық округін абаттандыруға
6927,3
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
9200
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4191,5
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
13520,5
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
500
Новокубанка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
861,7
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге

820
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
1500
на средний ремонт автомобильных дорог сельского округа Бектау
30249,8
на средний ремонт автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
21914,8
на средний ремонт автомобильных дорог Петровского сельского округа
10000
на обеспечение санитарии в Новокубанском сельском округе
237,4
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
690
на обеспечение санитарии в Дамсинском сельском округе
439
на обеспечение санитарии в Пригородном сельском округе
800
на обеспечение санитарии в сельском округе Бозайгыр
1543,4
на обеспечение санитарии в сельском округе Бектау
1700
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
8195
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
10789
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
8181,4
на содержание аппарата акима поселка Шортанды
24314,7
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
14490,4
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
17525,8
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
43504,4
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
9112,1
на содержание аппарата акима поселка Жолымбет
4033
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
8895,4
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
3192
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому сельского округа Бектау
1957
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Раевского сельского округа
478
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому поселка Шортанды
2010
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому сельского округа Бозайгыр
2037,9
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Дамсинского сельского округа
746
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Новокубанского сельского округа
965
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому поселка Жолымбет
3453
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Андреевского сельского округа
377

820
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1000
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1500
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
30249,8
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
21914,8
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
10000
Новокубанка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
237,4
Шортанды кентінде санитарияны қамтамасыз етуге
690
Дамса ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
439
Пригородный ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
800
Бозайғыр ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1543,4
Бектау ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1700
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8195
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
10789
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8181,4
Шортанды кенті әкімінің аппаратын ұстауға
24314,7
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
14490,4
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
17525,8
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
43504,4
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9112,1
Жолымбет кенті әкімінің аппаратын ұстауға
4033
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8895,4
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
3192
Бектау ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
1957
Раевка ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
478
Шортанды кентінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
2010
Бозайғыр ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
2037,9
Дамса ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
746
Новокубанка ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
965
Жолымбет кентінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
3453
Андреевка ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
377