О внесении изменений и дополнения в решение Бурабайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7С-17/2 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2022-2024 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2022 года № 7С-20/2
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7С-17/2 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2022-2024" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 118548,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42190,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2572,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18433,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55353,0 тысяч тенге;
2) затраты – 120389,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1841,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1841,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:

Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/2 "2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 7С-20/2 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/2 "2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бурабай ауданы Бурабай кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118548,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42190,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2572,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18433,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55353,0 мың теңге;
2) шығындар – 120389,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1841,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1841,7 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:

"3-1. предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Урумкайского сельского округа Бурабай Бурабайского района, по сравнению с окладами и ставками гражданскими служащими, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях".

"3-1. Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын".