О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 1 июля 2022 года № 7С-25/1
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26042) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15080628,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3370496,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88173,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33603,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11588355,7 тысяч тенге;
2) затраты – 15989856,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73512,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25196,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 341032,3 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 341032,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 шілдедегі № 7С-25/1 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26042 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерісер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15080628,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3370496,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88173,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33603,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11588355,7 мың теңге;
2) шығындар – 15989856,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48316,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 73512,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25196,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 341032,3 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 341032,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

159732,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
58304,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70479,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
62540,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4180,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3758,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
23636,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
22136,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
25488,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
25488,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
93161,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
82957,5
003
Капитальные расходы государственного органа
10053,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150,0
02
Оборона
38742,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38742,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17840,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
14668,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6234,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12610,3
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12610,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12610,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1017209,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1017209,4
004
Программа занятости
217699,0
007
Оказание жилищной помощи
780,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

159732,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
58304,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70479,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62540,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4180,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3758,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
23636,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22136,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
25488,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25488,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
93161,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82957,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10053,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150,0
02
Қорғаныс
38742,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38742,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17840,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
14668,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6234,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12610,3
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12610,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12610,3
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1017209,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1017209,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
217699,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
780,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

8063176,6
Целевые текущие трансферты
3408268,6
в том числе:
За счет трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
43049,0
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
32794,0
за счет трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3601,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
615395,1
на выплату государственной адресной социальной помощи
110091,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
64751,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28577,0
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
558,0
на развитие продуктивной занятости за счҰт трансфертов из республиканского бюджета
53690,0
на развитие продуктивной занятости за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
114830,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счҰт трансфертов из республиканского бюджета
49907,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52246,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20008,0
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3620,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5035,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
4631,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
3308,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"

8063176,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3408268,6
соның iшiнде:
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
43049,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
32794,0
Облыстық бюджеттен трансферттер есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3601,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
615395,1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
110091,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
64751,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
28577,0
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
558,0
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
53690,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
114830,0
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
49907,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
52246,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыстар бойынша консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
20008,0
Инватакси қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3620,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
5035,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
4631,0
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3308,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға

459,0
на обеспечение льготного проезда
934,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
38005,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
7581,0
на разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта административного здания коммунального государственного учреждения "Центр активного долголетия "Белсендi ұзақ өмір"
9803,5
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
42700,7
на выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
на единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
2909,9
на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
104442,3
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
30645,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
69012,1
на установку спортивных площадок объектов спорта
4785,2
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2319055,9
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
660300,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
1567652,5
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
91103,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
133359,5
Установка контейнерных площадок в Бурабайском районе
20000,0
На подготовку к отопительному сезону на 2022-2023 годы теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
78138,0
Текущий ремонт котла КВ-ГМ-7,56-115 котельная в поселке Боровое (3 котла)
35221,5
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
155469,8
разработка проекта генерального плана совмещенного с проектом деталньой планировки поселка Бурабай
70362,8
На инвентаризацию инженерных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
85107,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1102,0
на увеличение размера подъемного пособия
1102,0
Целевые трансферты на развитие

459,0
жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
934,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
38005,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
7581,0
"Белсенді ұзақ өмір" Белсенді ұзақ өмір сүру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
9803,5
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
42700,7
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
2909,9
бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
104442,3
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
30645,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
69012,1
спорт объектілерінің спорттық алаңын орнатуға
4785,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2319055,9
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
660300,0
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
1567652,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
91103,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
133359,5
Бурабай ауданында контейнерлік алаңдарды орнату
20000,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға арналған жылу беру маусымына дайындығына (көмір сатып алу)
78138,0
Бурабай кентіндегі КВ-ГМ-7,56-115 қазандығын ағымдағы жөндеу (3 қазандық)
35221,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
155469,8
Бурабай кентінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарының жобасын әзірлеуге
70362,8
Бурабай ауданы Щучинск қаласында инженерлік желілерді түгендеуге
85107,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1102,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1102,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер

4104308,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
3477053,2
Строительство 5-ти этажного многоквартирного жилого дома по адресу Заречный 1-я линия, участок 101Б в г. Щучинск Бурабайского района Акмолинской области". Корректировка (привязка)
539062,6
Строительство пятиэтажного 45 квартирного жилого дома по адресу: Улица Канай би пересечение улица Геологическая (позиция 3) город Щучинск, Бурабайский район, Акмолинской области" Корректировка (привязка)
172779,3
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство к пятиэтажному 60 квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Заречый 1-линия, участок 101Б, города Щучинск, Акмолинской области
160935,8
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры к участкам индивидуального жилищного строительства села Зеленый бор Бурабайского района Акмолинской области. Водопровод.
135779,1
Реконструкция и строительство магистральных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск Бурабайского района (96,4 километров)
412388,0
Строительство внутриквартальных канализационных сетей города Щучинск Бурабайского района (99 километров)
441308,0
Строительство водопроводов детских оздоровительных центров, расположенных в районе Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
777142,0
Строительство ливневой канализации г.Щучинск
133037,0
Сети водоотведения (ІІІ очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
56300,0
Строительство очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
132818,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск (81,9 километров)
106689,0
Строительство ливневой канализации города Щучинск
50250,0
Строительство линий электроснабжения и присоединение антенно-мачтового сооружения в квартале 58 выдел 10, Бурабайского района, Акмолинской области
47812,9
Разработка проектно-сметной документации, строительство районного Дома культуры на 400 мест в городе Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
5123,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 120 мест в селе Златополье Бурабайского района
16319,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 200 мест в селе Катарколь Бурабайского района
22944,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 120 мест в селе Кенесары Бурабайского района
16319,0
Привязка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство стадиона в городе Щучинск

4104308,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3477053,2
"Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласындағы Заречный 1-линия, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша 5 қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы". Түзету (байланыстыру)
539062,6
"Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Қанай би көшесі Геологическая көшесінің қиылысы (3-позиция) мекенжайы бойынша бес қабатты 45 пәтерлі тұрғын үй салу". Түзету (байланыстыру)
172779,3
Ақмола облысы Щучинск қаласының Заречный 1-линия ықшам ауданы, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша орналасқан бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық желілер салу және абаттандыру
160935,8
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленый бор ауылының жеке тұрғын үй құрылысы учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу. Су құбыры
135779,1
Щучинск қаласының магистральдық су құбыры желілерін (4-кезек) реконструкциялау және салу (96,4 километр)
412388,0
Щучинск қаласында орамішілік кәріз желілерін салу (99 километр)
441308,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл ауылында орналасқан балаларды сауықтыру орталықтарының су құбырларын салу
777142,0
Щучинск қаласында нөсер кәрізін салу
133037,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі су бұру желілері (ІІІ кезек) коллектор және кәріздік сорғы станциялары
56300,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің тазарту құрылыстарын салу
132818,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен объектілерін реконструкциялау (81,9 километр)
106689,0
Щучинск қаласының нөсер кәрізін салу
50250,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының 10 телімнің 58 кварталында электрмен жабдықтау желілерін салу және антенна-діңгек құрылысын қосу
47812,9
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында 400 орынға арналған аудандық мәдениет үйінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5123,0
Бурабай ауданының Златополье ауылында 120 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
16319,0
Бурабай ауданының Қатаркөл ауылында 200 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
22944,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында 120 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
16319,0
Щучинск қаласында стадион салу, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы байланыстыру

8867,0
Строительство спортивного комплекса по адресу: Акмолинская область, Бурабайский район, село Мадениет, улица Жакашева
42122,0
Привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Кенесары Бурабайского района
2208,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в микрорайоне "Заречный" города Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
116849,5
Наружное освещение в селе Катарколь улица Ленина, Бурабайского района, Акмолинской области
30000,0
Реконструкция водопроводных сетей водозабора села Наурызбай батыра Бурабайского района Акмолинской области
50000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
98681,4
Реконструкция ограждения православного кладбища традиционного захоронения в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
48172,6
Реконструкция ограждения мусульманского кладбища традиционного захоронения в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
50508,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
528573,4
Строительство и реконструкция развития дорожной-сети поселка Бурабай (III очередь) Автомобильные дороги. Улица 1-линия
253676,4
Строительство автодороги вокруг озера Текеколь до автодороги "Северный объезд озера Чебачье" Бурабайского района

8867,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Мәдениет ауылы Жақашев көшесі мекенжайы бойынша спорт кешенін салу
42122,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру
2208,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы "Заречный" ықшам ауданында су құбыры желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
116849,5
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл ауылы Ленин көшесін сыртқы жарықтандыру
30000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылындағы бас тоғанның су құбыры желілерін қайта жаңарту
50000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
98681,4
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі дәстүрлі жерлеу православ зиратының қоршауын қайта жаңарту
48172,6
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі дәстүрлі жерлеу мұсылман зиратының қоршауын қайта жаңарту
50508,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
528573,4
Бурабай кентінің жол желісін дамыту (III кезек) салу және реконструкциялау. Автомобиль жолдары 1-линия көшесі
253676,4
Бурабай ауданының Текекөл көлінің айналасында Бурабай ауданының "Шабақты көлінің солтүстік айналма жолы" автожолына дейін автожол салу

239,0
170,0
69,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
508,2
360,2
148,0
За счет трансфертов областного бюджета:
436097,2
0,0
436097,2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
160115,5
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
69012,1
Аппарат акима Златопольского сельского округа
15237,9
Установка футбольного поля и тренажерной площадки в селе Златополье Бурабайского района
15237,9
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
13720,0
Установка футбольного поля и тренажерной площадки в селе Успеноюрьевка Бурабайского района
13720,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
15118,5
Установка спортивной площадки с тренажерами и футбольным полем в селе Веденовка Бурабайского района
15118,5
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
5813,1
Установка спортивной площадки в селе Кызылагаш Бурабайского района
5813,1
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
12094,8
Установка спортивной площадки в селе Кенесары Бурабайского района
12094,8
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
7027,8
Установка спортивной площадки в селе Дмитриевка Бурабайского района
7027,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
91103,4
Аппарат акима сельского округа Атамекен
33295,4
Средний ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети в селе Атамекен Бурабайского района
33295,4
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
57808,0
Средний ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Урумкай Бурабайского района
57808,0
На установку спортивных площадок объектов спорта:
4785,2
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4785,2
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
4785,2
Установка спортивной площадки в селе Корнекты
4785,2
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
271196,5
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
271196,5
Аппарат акима поселка Бурабай
231196,5
Средний ремонт улицы Алатау в поселке Бурабай Бурабайского района
39200,1
Средний ремонт дорог поселка Бурабай Бурабайского района
91996,4
Средний ремонт улично-дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района
100000,0
Аппарат акима сельского округа Атамекен
40000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Тауелсіздіктін 25 жылдыгы в селе Атамекен, Бурабайского района Акмолинской области
40000,0
За счет средств из районного бюджета
40810,7
40810,7
Аппарат акима Бурабайского района
40810,7
Аппарат акима города Щучинск
2964,0
Коммунальное государственное учреждение "Отдел городского хозяйства города Щучинска Бурабайского района"
2964,0
на охрану здания аппарата акима района
2964,0
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
2396,7
Текущий ремонт внутренних помещений здания аппарата акима Кенесаринского сельского округа
2396,7
На приобретение служебных автомашин:

239,0
170,0
69,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
508,2
360,2
148,0
Облыстық бюджет трансферттері есебінен:
436097,2
0,0
436097,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
160115,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
69012,1
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
15237,9
Бурабай ауданының Златополье ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнату
15237,9
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
13720,0
Бурабай ауданы Успеноюрьев ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнату
13720,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
15118,5
Бурабай ауданы Веденов ауылында тренажерлері және футбол алаңы бар спорт алаңын орнату
15118,5
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
5813,1
Бурабай ауданы Қызылағаш ауылында спорт алаңын орнату
5813,1
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
12094,8
Бурабай ауданының Кенесары ауылында спорт алаңын орнату
12094,8
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
7027,8
Бурабай ауданы Дмитриевка ауылында спорт алаңын орнату
7027,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
91103,4
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
33295,4
Бурабай ауданының Атамекен ауылындағы көше-жол желісінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу
33295,4
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
57808,0
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу
57808,0
спорт объектілерінің спорттық алаңын орнатуға
4785,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4785,2
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
4785,2
Көрнекті ауылында спорт алаңын орнату
4785,2
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
271196,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
271196,5
Бурабай кенті әкімінің аппараты
231196,5
Бурабай ауданы Бурабай кентінде Алатау көшесін орташа жөндеу
39200,1
Бурабай ауданы Бурабай кентінде жолдарды орташа жөндеу
91996,4
Бурабай ауданы Бурабай кентінде көше-жол желілерін орташа жөндеу
100000,0
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
40000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Атамекен ауылында Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі бойынша көше-жол желілерін орташа жөндеу
40000,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен:
40810,7
40810,7
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
40810,7
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
2964,0
"Бурабай ауданы Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2964,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
2964,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының ішкі үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2396,7
қызметтік автокөліктерді сатып алуға
2396,7
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты