О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7С-17/6 "О бюджете Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2022 года № 7С-31/8
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7С-17/6 "О бюджете Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
Утвердить бюджет Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах;
1) доходы – 52868,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9794,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43064,6 тысяч тенге;
2) затраты – 54030,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1161,7тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1161,7 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:

Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/6 "2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 7С-31/8 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/6 "2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52868,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9794,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43064,6 мың теңге;
2) шығындар – 54030,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1161,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1161,7 мың теңге.";