О бюджете Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56500,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10657,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 259,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45584,2 тысяч тенге;
2) затраты – 56504,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін;
1) кірістер – 56500,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10657,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 259,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45584,2 мың теңге;
2) шығындар –56504,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -4,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/10 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2023 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 20730,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4,7 мың теңге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетте 20730,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.