О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 15 декабря 2021 года № 109 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 25 февраля 2022 года № 138. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 15 декабря 2021 года № 109 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25944) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Алгинский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 9 396 573 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 610 989 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 67 461 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 568 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 712 555 тысяч тенге;
2) затраты - 9 969 577,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -74 512 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 111 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 498 492,8 тысяч тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 109 "2022-2024 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 138 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 109 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25944 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 396 573 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 610 989 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 461 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 568 мың теңге;
трансферттер түсімі - 7 712 555 мың теңге;
2) шығындар – 9 969 577,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -74 512 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 36 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 111 268 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 498 492,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
498 492,8 тысяч тенге:
поступление займов – 36 756 тысяч тенге;
погашение займов – 111 268 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 573 004,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
498 492,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 756 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 111 268 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 573 004,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов

24 775
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
122 313
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 793
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82 156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 292
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 500
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
52 364
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 348 454
1
Жилищное хозяйство
432 989
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
418 989
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
94 665
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
324 324
2
Коммунальное хозяйство
907 504
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
192 229
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
177 529
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
12 000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 700
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
715 275
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
715 275
3
Благоустройство населенных пунктов
7 961
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 961
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 961
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

24 775
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
122 313
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 793
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82 156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 156
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 292
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 500
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
52 364
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 348 454
1
Тұрғын үй шаруашылығы
432 989
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10 000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
418 989
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
94 665
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
324 324
2
Коммуналдық шаруашылық
907 504
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
192 229
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
177 529
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
12 000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 700
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
715 275
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
715 275
3
Елді-мекендерді көркейту
7 961
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 961
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
7 961
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік