О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 129 "Об утверждении бюджета Карахобдинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июня 2022 года № 185. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карахобдинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 129 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карахобдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 156,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 995 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 161,8 тысяч тенге;
2) затраты – 38 547,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 395,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 395,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 - 2024 годы" (далее – Закон) установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
с 1 апреля 2022 года:

Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 "2022-2024 жылдарға арналған Қарақобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 маусымдағы № 185 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қарақобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарақобда ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 37 156,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 161,8 мың теңге;
2) шығындар – 38 547,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 395,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 395,9 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 395,9 мың теңге.";
3 тармақ келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының (әрі қарай – Заңы) 9 - бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 60 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 36 018 теңге.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:

1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алгинского районного маслихата М. Тулеуов
Приложение к решению
Алгинского районного

1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 37 389 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық мәслихат хатшысы М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының