О внесении изменения и дополнения в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 104
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14 октября 2022 года № 162. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 104 следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаркамысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих обьемах:
1) доходы – 35 343 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 919 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 424 тысяч тенге;
2) затраты – 38 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 725,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 725 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 725 тысяч тенге.".
пункт 2 дополнить частью второй следующего содержания:
"Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Байганинского
районного маслдихата
Е. Копжасаров
Приложение 1 к решению
Байганинского районного

Байғанин аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жаркамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы № 162 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жаркамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 163096 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 919 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 424 мың теңге;
2) шығындар – 38 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 725 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 725 мың теңге.".
2-тармақ келесідей мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 37 389 теңге болып белгіленсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық