О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 93
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2022 года № 171. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 93 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26113) следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих обьемах:
1) доходы – 8 830 956,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 970 447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 062 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 3 844 447,5 тысяч тенге;
2) затраты – 9 452 483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 761 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 517 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -619 765,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 619 765,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 36 756 тысяч тенге;
погашение займов – 38 575,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 621 584,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению
Байганинского районного

Байғанин аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 93 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қарашадағы № 171 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 93 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26113 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 830 956,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 970 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 3 844 447,5 мың теңге;
2) шығындар – 9 452 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 761 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 517 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -619 765,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 619 765,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 36 756 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 575,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 621 584,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық

76 927
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76 927
005
Государственная адресная социальная помощь
76 927
2
Социальная помощь
617 121,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
617 121,3
002
Программа занятости
400 479,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 346,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47 477,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 819
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
67 322
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 677
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 023
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 950
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
73
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 795 080,1
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
273 677
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
273 677
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
145 552
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
128 125
2
Коммунальное хозяйство
1 517 228,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 510 004,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
54 852,4
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
27 004,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

76 927
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76 927
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
76 927
2
Әлеуметтiк көмек
617 121,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
617 121,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
400 479,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 346,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47 477,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 819
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
67 322
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 677
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 023
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 023
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 950
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
73
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 795 080,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
273 677
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
273 677
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
145 552
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
128 125
2
Коммуналдық шаруашылық
1 517 228,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 510 004,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
54 852,4
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
27 004,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту