О внесений изменений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 95 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 20 июня 2022 года № 148
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 95 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 093 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 85 025 тысяч тенге;
2) затраты – 98 469,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 306,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 306,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 306,7 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан через районный бюджет:
на повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания - 111 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий - 4 271 тысяча тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений - 1 851 тысяча тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому - 282 тысячи тенге:
на благоустройство населенных пунктов – 21000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 95 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 маусымдағы № 148 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 95 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 89 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 85 025 мың теңге;
2) шығындар – 98 469,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 306,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 306,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 306,7 мың теңге.".
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік ұйымдардың:үйде қызмет көрсету жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 111 мың теңге;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 4 271 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге - 1 851 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге - 282 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға - 21 000 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады."