О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года №99 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2022 года № 180
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 99 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жайсанбайского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 341 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 472 тысячи тенге;
2) затраты – 30 543,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 202,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 202,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 202,5 тысячи тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Жайсанбайского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №99 "2022-2024 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қарашадағы № 180 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 99 "2022-2024 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 341 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 472 мың теңге;
2) шығындар – 30 543,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 202,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 202,5 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетінде
аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:

на освещение улиц населенного пункта – 7 518 тысячи тенге;
на благоустройство населенного пункта – 1 000 тысяча тенге.
на выплату заработной платы – 1 783 тысячи тенге;
на разработку сметной документации - 1 250 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Иргизского
районного маслихата
М. Турымов

елді мекеннің көшелерін жарықтандыруға - 7 518 мың теңге;
елді мекенді абаттандыруға - 1 000 мың теңге;
еңбекақыны төлеуге - 1 783 мың теңге;
сметалық құжаттар әзірлеуге - 1 250 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы:
М. Турымов