О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 92 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 130
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 92 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "56 678" заменить цифрами "58 930",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "54 388" заменить цифрами "56 640";
в подпункте 2):
затраты цифры "56 678" заменить цифрами "59 029,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-99,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "99,8";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 99,8 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
организацию водоснабжения населенных пунктов;
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 "2022-2024 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 130 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "56 678" сандары "58 930" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "54 388" сандары "56 640" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "56 678" сандары "59 029,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-99,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "99,8" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 99,8 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 130
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 92
Бюджет Ащылысайского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 130 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер