О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 131. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 93 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "94789" заменить цифрами "98959,3",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "83839" заменить цифрами "88009,3";
в подпункте 2):
затраты цифры "94789" заменить цифрами "103199,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-4240,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "4240,3";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 4240,3 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 131 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "94789" сандары "98959,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "83839" сандары "88009,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "94789" сандары "103199,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-4240,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "4240,3" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4240,3 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 131
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 93
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 131 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер