О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 94 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 132. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 94 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы ‒ цифры "29867" заменить цифрами "34901",
в том числе:
поступления трансфертов ‒ цифры "28637" заменить цифрами "33671";
в подпункте 2):
затраты цифры "29867" заменить цифрами "35319,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета ‒ цифру "0" заменить цифрами "-418,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета ‒ цифру "0" заменить цифрами "418,3";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 418,3 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 132 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "29867" сандары "34901" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "28637" сандары "33671" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "29867" сандары "35319,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-418,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "418,3" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 418,3 мың теңге.".
келесідей мазмұндағы 5-1 тармақшамен толықтырылсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 132
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 94
Бюджет Велиховского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 132 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер