О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 96 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 134
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 96 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "34201,0" заменить цифрами "35953,0",
поступления трансфертов – цифры "32598,0" заменить цифрами "34350,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "34201,0" заменить цифрами "36215,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "- 262,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "262,3";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – "262,3 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 96 "2022-2024 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 134 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 96 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "34201,0" сандары "35953,0" сандарымен ауыстырылсын,
трансферттердің түсімдері - "32598,0" сандары "34350,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "34201,0" сандары "36215,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" сандары" - "-262,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" сандары "262,3" сандарымен ауыстырылсын.
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –"262,3 мың теңге.".
келесідей мазмұндағы 5-1 тармақшамен толықтырылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 134
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 96
Бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 134 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 96 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер