О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 94 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 186
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 94 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "45809" заменить цифрами "46259",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "44579" заменить цифрами "45029";
в подпункте 2):

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 186 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "45809" сандары "46259" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "44579" сандары "45029" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

затраты цифры "46227,3" заменить цифрами "46677,3".
2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 186
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 94
Бюджет Велиховского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

шығындар - "46227,3" сандары "46677,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 186 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер