О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 98 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 190
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 98 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "42116" заменить цифрами "42158,5",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "39586" заменить цифрами "39628,5",
в подпункте 2):

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 "2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 190 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 "2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "42116" сандары "42158,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "39586" сандары "39628,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

затраты цифры "42882,4" заменить цифрами "42924,9";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 190
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 98
Бюджет Степного сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

шығындар - "42882,4" сандары "42924,9" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 190 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 98 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер