О внесении изменений решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 198
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 93 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "133 276,5" заменить цифрами "144459,9",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "113 911,5" заменить цифрами "125094,9";
в подпункте 2):
затраты - цифры "137 516,8" заменить цифрами "148 700,2";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения,
села, поселка, сельского округа;
оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
освещение улиц в населенных пунктах;
благоустройство и озеленение населеных пунктов.
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 198 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "133 276,5" сандары "144 459,9" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "113 911,5" сандары "125 094,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "137 516,8" сандары "148 700,2" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу.".
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады."

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного мслихата С. Аманжолов
Приложение к решениюКаргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 198
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 93
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 198 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 93 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер