О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата № 95 от 30 декабря 2021 года "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 200. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 95 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "92503,6" заменить цифрами "95161,4",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "78989,6" заменить цифрами "81647,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "96257,6" заменить цифрами "98915,4".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 "2022-2024 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 200 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "92503,6" сандары "95161,4" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "78989,6" сандары "81647,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "96 257,6" сандары "98 915,4" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, ауылдық округтерде жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 200
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 95
Бюджет Желтауского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 200 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер