О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 97 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 202. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "81 143,0" заменить цифрами "79 973,2",
в том числе:

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 202 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "81 143,0" сандары "79 973,2" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:

поступления трансфертов - цифры "77 978,0" заменить цифрами "76 808,2";
в подпункте 2):
затраты - цифры "82 081,9" заменить цифрами "80 912,1";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 202

трансферттер түсімдері - "77 978,0" сандары "76 808,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "82 081,9" сандары "80 912,1" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 202 шешіміне қосымша