О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 123 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2022 года № 215. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 123 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы -25 747,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления–1 270тысяч тенге;
неналоговые поступления -0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов–24 477,3 тысяч тенге;
2) затраты - 26 361,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 123 "2022-2024 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 215 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 123 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –25 747,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер–1 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері –24 477,3 мың теңге;
2) шығындар - 26 361,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 614,2 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 12 сентября 2022 года № 215

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 614,2 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 құркүйектегі
№ 215 шешіміне қосымша