О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 12 января 2022 года № 94 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 сентября 2022 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы" от 12 января 2022 года № 94 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 59 220,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 498 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 722,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 61 515 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 24 805,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 277,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 161,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 41 709 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 35 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 607 495,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 842,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 360,7 тысяч тенге;

Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 133 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 59 220,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 498 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 722,5 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 61 515 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 24 805,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 277,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 116 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 161,8 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 41 709 мың теңге;";
35 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 607 495,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 33 842,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 360,7 мың теңге;

поступления трансфертов – 561 291,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 35 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 635 742 тысяч тенге;";
пункт 38 изложить в новой редакции:
"38. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 347 846,8 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 10, 16, 25, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 561 291,8 мың теңге;";
35 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 635 742 мың теңге;";
38 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"38. 2022 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 347 846,8 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 16, 25, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.