О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 12 января 2022 года № 94 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2022 года № 146. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы" от 12 января 2022 года № 94 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 223 312 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 220 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 218 092 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 241 808 тысяч тенге;";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 157 135 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 18 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 343 032,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 341 626,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 18 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 343 559,7 тысяч тенге;";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из Национального фонда Республики Казахстан в сумме – 221 697 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 6 000,9 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 760,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 599 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 161,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 42 192 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 72 246,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 331 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 915,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 72 497 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 39 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 151 307 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 151 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 147 477,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 39 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 151 475,1 тысяч тенге;";
пункт 42 изложить в новой редакции:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 146 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 223 312 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 218 092 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 241 808 мың теңге;";
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 157 135 мың теңге сомасында ескерілсін.";
18 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 343 032,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 341 626,9 мың теңге;";
18 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 343 559,7 мың теңге;";
21 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2022 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін трансферттер көлемі – 221 697 мың теңге сомасында ескерілсін.";
22 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 000,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 760,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 599 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 161,8 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 42 192 мың теңге;";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 72 246,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 331 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 915,2 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 72 497 мың теңге;";
39 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 151 307 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 147 477,7 мың теңге;";
39 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 151 475,1 мың теңге;";
42 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"42. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из Национального фонда Республики Казахстан в сумме – 70 461 тысяч тенге.";
пункт 43 изложить в новой редакции:
"43. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 322,7 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 44 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 183 841 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 364 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 174 469 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 44 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 195 302,4 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 52 изложить в новой редакции:

"42. 2022 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін трансферттер көлемі – 70 461 мың теңге сомасында ескерілсін.";
43 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"43. 2022 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 322,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
44 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 183 841 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 364 мың теңге;
салықьық емес түсімдер – 8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 174 469 мың теңге;";
44 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 195 302,4 мың теңге;";
52 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

"1) доходы – 27 733,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 385,3 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 52 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 28 948 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мартукского
районного маслихата
Т. Колкебаев

"1) кірістер – 27 733,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 348 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 385,3 мың теңге;";
52 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 28 948 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. Көлкебаев