О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 151 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 5 апреля 2022 года № 179. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2022–2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 151 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 238 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 139 тысяч тенге;
поступления трансфертов –50 450 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 48 226 тысяч тенге;
2) затраты – 53 178,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -181,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 181,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5–1 следующего содержания:

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 151 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 179 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 151 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 139 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50 450 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 48 226 мың теңге;
2) шығындар – 53 178,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -181,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 181,7 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5–1–тармақпен толықтырылсын:

"5–1. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 1 100 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"5–1. 2022 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 1 100 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов