О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 152 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 5 апреля 2022 года № 180. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2022–2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 152 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенкиякского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 177 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов – 58 127 тысяч тенге;
2) затраты – 85 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 549 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 549 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 549 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5–1 следующего содержания:
"5–1. Учесть в бюджете Кенкиякского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 6 479 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенкиякского сельского округа.

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 152 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 180 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 152 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 177 мың теңге, оның ішінде:
трансферттер түсімдері – 58 127 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар – 85 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 549 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 549 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 549 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1–тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 6 479 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңқияқ ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 5 апреля 2022 года № 180
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 152
Бюджет Кенкиякского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 180 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 152 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер