О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 154 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округана 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 5 апреля 2022 года № 182. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 154 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркульского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 554 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 232 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 35 329 тысяч тенге;
2) затраты – 67 461,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов– 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 675,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 675,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 675,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5–1 следующего содержания:
"5–1.Учесть в бюджете Саркульского сельского округа на 2022 год
поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 7 500 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов
определяется на основании решения акима Саркульского сельского округа.".

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 182 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Саркөл ауылдық бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 800 мың теңге; трансферттер түсімдері – 44 232 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 35 329 мың теңге;
2) шығындар – 67 461,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -1 675,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 675,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 675,3 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5–1–тармақпен толықтырылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 7 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 5 апреля 2022 года № 182
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 154
Бюджет Саркульского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 182 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 154 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер