О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 148 "Об утверждении бюджета Аксайского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 232. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 148 "Об утверждении бюджета Аксайского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 007 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступление – 3 227 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 360 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 54 086 тысяч тенге;
2) затраты – 72 789 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 782 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 782 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 782 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете Аксайского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 10 302 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Аксайского сельского округа.".

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 232 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 148 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 007 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 66 360 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 54 086 мың теңге;
2) шығындар – 72 789 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 782 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 782 мың теңге.".
5–1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 10 302 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфертердің аталған сомаларын бөлу Ақсай ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 16 сентября 2022 года № 232
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 148
Бюджет Аксайского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 232 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 148 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақсай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер