О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 ноября 2022 года № 259. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Таскопинского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 618 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 569 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 161 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 888 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 35 480 тысяч тенге;
2) затраты – 53 628,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Таскопинского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 910 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Таскопинского сельского округа.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 259 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 155 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 618 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 161 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 51 888 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 35 480 мың тенге;
2) шығындар – 53 628,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10,1мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен 910 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілісін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Тасқопа ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
5–1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5–1. Учесть в бюджете Таскопинского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 15 630 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Таскопинского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 ноября 2022 года № 259

"5–1. 2022 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 15 630 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілісін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Тасқопа ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 259 шешіміне қосымша