О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 2 сентября 2022 года № 180. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 369 116,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 357 795,7 тысяч тенге;
2) затраты – 373 225,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 108,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 108,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 108,8 тысяч тенге.".
Пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) 162 492 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.".
Пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 513 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 8-1 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 518 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:

Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 "2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 180 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 369 116,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 635 мың теңге;
трансферттер түсімі – 357 795,7 мың теңге;
2) шығындар – 373 225,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 108,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 108,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 108,8 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 162 492 мың теңге.".
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған Шығынақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 513 мың теңге.".
8-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2022 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 518 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

1) 615 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 11-1 изложить в новой редакции:
"11-1. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 618 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 166,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 795 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 228 841,1 тысяч тенге;
2) затраты – 232 286,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 120 тысяч тенге.".
Пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 90 098 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
2) 582 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 444 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 981 тысяч тенге:

1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 615 мың теңге.".
11-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11-1. 2022 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 618 мың теңге.".
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 232 166,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 795 мың теңге;
трансферттер түсімі – 228 841,1 мың теңге;
2) шығындар – 232 286,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 мың теңге.".
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 90 098 мың теңге;
2) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 582 мың теңге.".
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 444 мың теңге.".
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 981 мың теңге:

налоговые поступления – 2 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 214 тысяч тенге;
2) затраты – 47 832,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 851,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 851,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 851,8 тысяч тенге.".
Пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 628 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 19-1 изложить в новой редакции:
"19-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 725 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 745,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 192 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 538,5 тысяч тенге;
2) затраты – 46 034,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -289,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 289,1 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 289,1 тысяч тенге.".
Пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 631 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 22-1 изложить в новой редакции:
"22-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:

салықтық түсімдер – 2 345 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 214 мың теңге;
2) шығындар – 47 832,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 851,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 851,8 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 851,8 мың теңге.".
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 628 мың теңге.".
19-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19-1. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 725 мың теңге.".
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2022-2024 жылдарға арналған Кайынды ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 745,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 538,5 мың теңге;
2) шығындар – 46 034,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -289,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 289,1 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 289,1 мың теңге.".
22-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 631 мың теңге.".
22-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22-1. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

"26. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 604 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 26-1 изложить в новой редакции:
"26-1. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:

"26. 2022 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 604 мың теңге.".
26-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26-1. 2022 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

1) 534 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
2. Приложения 1, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уилского
районного маслихата
С. Займолдин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 2 сентября 2022 года № 180

1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 534 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Займолдин
Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 180 шешіміне 1 қосымша