О внесении изменений в постановление акимата Уилского района от 25 февраля 2022 года № 31 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 14 октября 2022 года № 187
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уилского района от 25 февраля 2022 года № 31 "Об установлении публичного сервитута" следующие изменения:
1) пункт 1 постановления изложить в новой редакции:

Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" № 31 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қазандағы № 187 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" № 31 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "TabysOperaiting" публичный сервитут на срок до 31 декабря 2022 года без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 25 335 га на территории Коптогайского сельского округа и сельского округа имени Ш. Берсиева для разведки полезных ископаемых на месторождений "Тамдыколь", согласно приложению к настоящему постановлению";
2) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Tabys Operating" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Тамдыкөл" кең орынынан пайдалы қазбаларды барлау үшін Көптоғай ауылдық округі және Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі аумағындағы жалпы көлемі 25335 га жер учаскелері нжер пайдаланушылардан алып қоймай, 2022 жылдың 31 желтоқсанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін";
2) көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

2. Государственному учреждению "Отдел по земельным отношениям Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсеакиматаУилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

2. "Ойыл аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев
Приложение к постановлению акимата Уилского района от 14 октября 2022 года № 187
Приложение к постановлению акимата Уилского района от 25 февраля 2022 года № 31
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
№ угловых точек
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, га
1
Земли населенных пунктов села Карасу Коптогайского сельского округа

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қазандағы № 187 қаулысына қосымша
Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № 31 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Бұрыштық нұкте №
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, га
1
Көптоғай ауылдық округі, Қарасу ауылының елді мекен жерлері

6543
2
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Досым"
182
3
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Амир"
680
4
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Сағым"
50
5
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Азиз"
50
6
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Жұмырбай-Базарбай"
477
7
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Көптоғай"
380
8
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Көптоғай"
595
9
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Мирас-Көкжар"
5 555
10
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Қазбек"
200
11
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Елім-Ай"
115
12
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Елім-Ай"
125
13
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Әсел"
545
14
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Сәт"
105
15
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Сәт"
531
16
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Әділет"
830
17
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Амантай"
555
18
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Агро-Эра"
2002
19
Земли населенных пункта сельского сельского округа имени Ш.Берсиева
5635
20
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Мирас-Көкжар"
180
ИТОГО:
25 335

6543
2
Көптоғай ауылдық округі, "Досым" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
182
3
Көптоғай ауылдық округі, "Амир" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
680
4
Көптоғай ауылдық округі, "Сағым" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
50
5
Көптоғай ауылдық округі, "Азиз" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
50
6
Көптоғай ауылдық округі, "Жұмырбай-Базарбай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
477
7
Көптоғай ауылдық округі, "Көптоғай" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
380
8
Көптоғай ауылдық округі, "Көптоғай" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
595
9
Көптоғай ауылдық округі, "Мирас-Көкжар" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
5 555
10
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Қазбек" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
200
11
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Елім-Ай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
115
12
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Елім-Ай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
125
13
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Әсел" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
545
14
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Сәт" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
105
15
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Сәт" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
531
16
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Әділет" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
830
17
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Амантай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
555
18
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Агро-Эра" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
2002
19
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі (елді мекен жері)
5635
20
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Мирас-Көкжар" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
180
БАРЛЫҒЫ:
25 335