Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2023-2025 годы
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2022 года № 208. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 730 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 651 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166 926 тысяч тенге;
2) затраты – 180 739,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -9,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 9,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 103 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 95 306 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 315 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 246 тысяч тенге;
2) затраты – 54 928 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -613 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 613 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 613 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.11.2023 № 89 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 35 881 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 208 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 180 730 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 651 мың теңге;
трансферттер түсімі – 166 926 мың теңге;
2) шығындар – 180 739,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 95 306 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 315 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 246 мың теңге;
2) шығындар – 54 928 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -613 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 613 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 613 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.11.2023 № 89 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 35 881 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 52 441,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 203 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 951,1 тысяч тенге;
2) затраты – 52 541,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -100,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 100,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 103 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 41 331 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 743,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 808 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 769,5 тысяч тенге;
2) затраты – 67 911,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -168,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 168,1 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 168,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.11.2023 № 89 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 44 438 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 861,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 436 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 673,6 тысяч тенге;
2) затраты – 63 045,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -184,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 184,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 184,3 тысяч тенге.

1) кірістер – 52 441,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 203 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 287 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 951,1 мың теңге;
2) шығындар – 52 541,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -100,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100,4 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 41 331 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2023-2025 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 67 743,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 808 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 769,5 мың теңге;
2) шығындар – 67 911,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -168,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 168,1 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 168,1 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.11.2023 № 89 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 44 438 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2023-2025 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 861,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 436 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 673,6 мың теңге;
2) шығындар – 63 045,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -184,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 184,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 103 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 46 950 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 181,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 153,1 тысяч тенге;
2) затраты – 52 264,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -83,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 83,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 103 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 41 513 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 412,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 391 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 693 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 328,4 тысяч тенге;
2) затраты – 58 631,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -218,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 218,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 103 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 36 523 тысяч тенге.
14-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 20 390,4 тысяч тенге, в том числе:

Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2023 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 46 950 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. 2023-2025 жылдарға арналған Кайынды ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 181,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 153,1 мың теңге;
2) шығындар – 52 264,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 83,5 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2023 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 41 513 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2023-2025 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 58 412,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 391 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 693 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 328,4 мың теңге;
2) шығындар – 58 631,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218,7 мың теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2023 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 36 523 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14-1. 2023 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 20 390,4 мың теңге, оның ішінде:

Уилскому сельскому округу – 5 648 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 2 466 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 1 695,1 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 3 618,5 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 1 729,6 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 2 238,8 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 2 994,4 тысяч тенге.
2) на освещение улиц в населенных пунктах – 46 777 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 29 780 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 7 250 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 3 970 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 3 000 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 477 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 1 300 тысяч тенге.
3) на обеспечение санитарии населенных пунктов – 2 235 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 327 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 650 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 258 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге.
4) на содержание мест захоронений и погребение безродных – 2 790 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 1 790 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге.
5) на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 61 395 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 24 996 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 3 800 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 838 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 10 781 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 8 494 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 058 тысяч тенге
Саралжинскому сельскому округу – 11 428 тысяч тенге.
6) на организацию водоснабжения населенных пунктов – 3 435 тысяч тенге, в том числе:
Караойскому сельскому округу – 2 189 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 216 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 1 030 тысяч тенге.
7) на капитальные расходы государственного органа – 7 574 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 605 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 1 199 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 928 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 1 432 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 1 026 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 331 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 1 053 тысяч тенге.
8) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 8 474 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 8 474 тысяч тенге.

Ойыл ауылдық округіне – 5 648 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 2 466 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 1 695,1 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 3 618,5 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 1 729,6 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 2 238,8 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 2 994,4 мың теңге.
2) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 46 777 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 29 780 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 7 250 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 3 970 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 477 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 1 300 мың теңге.
3) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 2 235 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 327 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 650 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 258 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 000 мың теңге.
4) жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеуге – 2 790 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 1 790 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 000 мың теңге.
5) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 61 395 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 24 996 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 3 800 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 838 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 10 781 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 8 494 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 058 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 11 428 мың теңге.
6) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 3 435 мың теңге, оның ішінде:
Қараой ауылдық округіне – 2 189 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 216 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 1 030 мың теңге.
7) мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 7 574 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 605 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 1 199 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 928 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 1 432 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 1 026 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 331 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 1 053 мың теңге.
8) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 8 474 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 8 474 мың теңге.

9) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 1 535,3 тысяч тенге, в том числе:
Кайындинскому сельскому округу – 1 535,3 тысяч тенге.
10) на организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа – 500 тысяч тенге, в том числе:
Коптогайскому сельскому округу – 500 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.

9) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 1 535,3 мың теңге, оның ішінде:
Қайыңды ауылдық округіне – 1 535,3 мың теңге.
10) аудандық, маңызы бар қаланың ауылдық, кенттің, ауылдық округтің мемлекттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 500 мың теңге, оның ішінде:
Көптоғай ауылдық округіне – 500 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.

Сноска. Решение дополнено пункт 14-1 в соответствии с решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 24.04.2023 № 25 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 103 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Уилского
районного маслихата
С. Займолдин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 208
Бюджет Уилского сельского округа на 2023 год

Ескерту. Шешім 14-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 24.04.2023 № 25 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Займолдин
Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 208 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті