О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 169 "Об утверждении бюджета Кудыксайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 апреля 2022 года № 208. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кудыксайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 169 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кудыксайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 404 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 624 тысяч тенге;
2) затраты – 42 374 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -970 тысяч тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 169 "2022-2024 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 208 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 169 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 41 404 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 40 624 мың теңге;
2) шығындар – 42 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -970 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
970 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 970 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д. Х.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 970 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д. Х. Мулдашев