О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 170 "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 апреля 2022 года № 209. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 170 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 33 228 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 29 628 тысяч тенге;
2) затраты 34 228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 170 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 209 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 170 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер 33 228 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 29 628 мың теңге;
2) шығындар 34 228 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета 1 000 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 000 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д. Х.

5) бюджет тапшылығы (профицит) -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
(профицитті пайдалану) қаржыландыру 1 000 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының
пайдаланылатын қалдықтары 1 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Х. Мулдашев