О внесении изменений и дополнении в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 июня 2022 года № 218. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 146 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26088) изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 785 381,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 309 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 170 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 452 381,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11 856 951,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 694 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103 759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 160 264,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 160 264,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 102 141 тысяч тенге;
погашение займов – 15 065,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 073 189,3 тысяч тенге.".
пункт 3 дополнить частью второй следующего содержания:
"Установить с 1 апреля 2022 года:
1) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 20 191 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 48 032 тенге;
3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
4) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 218 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26088 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 785 381,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 309 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 170 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 452 381,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 856 951,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 694 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103 759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 065 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 160 264,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 160 264,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 102 141 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 065,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 073 189,3 мың теңге.".
3 тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері – 20 191 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 48 032 теңге;
3) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
4) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.".