О внесении изменений и дополнении в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 164 "Об утверждении бюджета Богетсайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 июня 2022 года № 229. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Богетсайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 164 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Богетсайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 553 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 853 тысяч тенге;
2) затраты – 95 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге , в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 164 "2022-2024 жылдарға арналған Бөгетсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 229 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бөгетсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 164 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бөгетсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 853 мың теңге;
2) шығындар – 95 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 000 тысяч тенге.".
пункт 3 дополнить частью второй следующего содержания:
"Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 000 мың теңге.".
3-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.