Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении помещений кандидатам для встреч с избирателями на договорной основе
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 7 ноября 2022 года № 249. Отменено постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 20 марта 2023 года № 78
Сноска. Отменено постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 20.03.2023 № 78 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Хромтауской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения кандидатам для встреч с избирателями, согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 8 сентября 2014 года № 274 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период проведения выборов на территории Хромтауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4031).
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Хромтауского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Хромтауского района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Бекет А.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Хромтауской районной
территориальной избирательной комиссии
07 ноября 2022 года
Н. Хасанов
Приложение 1 к постановлению акимата Хромтауского района от 7 ноября 2022 года № 249
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование города и сельских округов
Наименование города либо населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Акжарский сельский округ
село Акжар
здание сельского дома культуры, улица Айтеке-би, 67
станция Жазык
здание начальной школы, улица Бірлік, 2
2
Аккудукский сельский округ
село Аккудук
здание средней школы, улица Курмангали Оспанова, 13
3
Абайский сельский округ
село Абай
здание средней школы, улица Мектеп, 17
4
Богетсайский сельский округ
село Богетсай
здание сельского дома культуры, улица Алии Молдагуловой, 9
5
сельский округ Дон
село Дон
здание средней школы, улица Байганина, 13
село Онгар
здание средней школы, улица Адыр, 27
6
Кызылсуский сельский округ
село Кызылсу
здание средней школы, улица Ыбырая Алтынсарина, 7
село Сарсай
здание сельского клуба, улица Валерия Федоровича Величко, 34
7
Кудуксайский сельский округ
село Кудуксай
здание основной школы, улица Мектеп, 1
8
Копинский сельский округ
село Копа
здание сельского дома культуры, улица Маншук Маметовой, 22
село Тамды
здание средней школы, улица Ардагерлер, 1
9
Коктауский сельский округ
село Коктау
здание средней школы, улица Нурлы-кош, 37а
10
Коктюбинский сельский округ
село Майтобе
здание средней школы, улица Желтоксан, 21
11
Тассайский сельский округ
село Тассай
здание сельского дома культуры, улица Бейбітшілік, 16
село Кокпекты
здание старой школы, улица Желтоксан, 11
12
село Никельтау
село Никельтау
здание сельского дома культуры, улица Мектеп, 2
13
Табантальский сельский округ
село Табантал
здание сельского клуба, улица Табантал, 62
14
Тасоткельский сельский округ
село Тасоткел
здание сельского клуба, улица Сай, 24
15
город Хромтау
город Хромтау
здание центрального мечети Нур, Мухтар Ауэзова, 4А
автовокзал "Саяхат", улица Мухтара Ауэзова, 2В
здание Филиала Акционерного общества "Казпочта", проспект Абая, 12
Приложение 2 к постановлению акимата Хромтауского района от 7 ноября 2022 года № 249
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
№ п/н
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Акжарский сельский округ
1
село Акжар
В здании Акжарского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Акжар, улица Айтеке би, 67
2
село Жазык
В здании коммунального государственного учреждения "просторная начальная школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования" по адресу: станция Жазык, улица Бирлик, 2
Аккудыкский сельский округ
3
село Аккудык
В здании коммунального государственного учреждения "Аккудукская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Аккудук, улица Н. Оспанова, 13
Абайский сельский округ
4
село Абай
В здании коммунального государственного учреждения "Абайская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования" по адресу: село Абай, улица Мектеп, 17
Богетсайский сельский округ
5
село Богетсай
В здании Богетсайского сельского Дома культуры Государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Богетсай, улица А. Молдагуловой, 9
сельский округ Дон
6
село Дон
В здании коммунального государственного учреждения "школы гимназии Дон" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Дон, Байганина, 13
7
село Онгар
В здании коммунального государственного учреждения "Онгарская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Онгар, улица Адыр, 27
Кызылсуский сельский округ
9
село Кызылсу
В здании коммунального государственного учреждения "Кызылсуская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Кызылсу, улица Ы. Алтынсарина, 7
10
село Сарсай
В здании Сарсайского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Сарсай, улица В. Величко, 34
Копинский сельский округ
11
село Копа
В здании Копинского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село копа, улица М. Маметовой, 22
12
село Тамды
В здании коммунального государственного учреждения "Тамдинская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования" по адресу: село Тамды, улица Ардагерлер, 1
Коктауский сельский округ
13
село Коктау
В здании коммунального государственного учреждения "Коктауская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Коктау, улица Нурлы-кош, 37а
В здании коммунального государственного учреждения "Коктауская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Коктау, Ленина, 11Б
Коктюбинский сельский округ
14
село Майтобе
В здании коммунального государственного учреждения "Майтобинская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Майтобе, улица Желтоксан, 21
Тассайский сельский округ
15
село Тассай
В здании Тассайского сельского Дома культуры Государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Тассай, улица Бейбитшилик, 16
Село Никельтау
16
село Никельтау
В здании Никельтауского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Никельтау, улица Мектеп, 2
Табанталский сельский округ
17
село Табантал
В здании Никельтауского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Табантал, улица Табантал 62
Тасоткельский сельский округ
18
село Тасоткель
В здании Тасоткельского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село тасоткель, улица Сай 24
Город Хромтау
19
Город Хромтау

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 249 қаулысы. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 20.03.2023 № 78 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар, 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар, 2 қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Хромтау ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 274 "Хромтау ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4031 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
4. "Хромтау ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Хромтау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бекет
КЕЛІСІЛДІ:
Хромтау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
2022 жылғы 07 қараша
Н. Хасанов
Хромтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қарашадағы
№ 249 қаулысына 1 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қала немесе елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Әйтеке-би көшесі, 67
Жазык бекеті
бастауыш мектеп ғимараты, Бірлік көшесі, 2
2
Аққұдық ауылдық округі
Аққұдық ауылы
орта мектеп ғимараты, Құрманғали Оспанов көшесі, 13
3
Абай ауылдық округі
Абай ауылы
орта мектеп ғимараты, Мектеп көшесі, 17
4
Бөгетсай ауылдық округі
Бөгетсай ауылы
ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Әлия Молдағұлова көшесі, 9
5
Дөң ауылдық округі
Дөң ауылы
орта мектеп ғимараты, Байғанин көшесі, 13
Онғар ауылы
орта мектеп ғимараты, Адыр көшесі, 27
6
Қызылсу ауылдық округі
Қызылсу ауылы
орта мектеп ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 7
Сарсай ауылы
ауылдық клуб ғимараты, Валерий Федорович Величко көшесі, 34
7
Құдықсай ауылдық округі
Кұдыксай ауылы
негізгі мектеп ғимараты, Мектеп көшесі, 1
8
Қопа ауылдық округі
Қопа ауылы
ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Мәншүк Маметова көшесі, 22
Тамды ауылы
орта мектеп ғимараты, Ардагерлер көшесі, 1
9
Көктау ауылдық округі
Көктау ауылы
орта мектеп ғимараты, Нұрлы-көш көшесі, 37а
10
Көктөбе ауылдық округі
Майтөбе ауылы
орта мектеп ғимараты, Желтоқсан көшесі, 21
11
Тассай ауылдық округі
Тассай ауылы
ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Бейбітшілік көшесі, 16
Көкпекты ауылы
ескі мектеп ғимараты, Желтоқсан көшесі, 11
12
Некілтау ауылы
Некілтау ауылы
ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Мектеп көшесі, 2
13
Табантал ауылдық округі
Табантал ауылы
ауылдық клуб ғимараты, Табантал көшесі, 62
14
Тасөткел ауылдық округі
Тасөткел ауылы
ауылдық клуб ғимараты, Сай көшесі, 24
15
Хромтау қаласы
Хромтау қаласы
Орталық Нұр мешіті маңы, Мухтар Ауэзов, 4А
"Саяхат" автобекеті, Мұхтар Әуезов көшесі, 2В
"Казпочта" акционерлік қоғамы аудандық филиалының ғимараты, Абай даңғылы, 12
Хромтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қарашадағы
№ 249 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
№ р/н
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін орындар
Ақжар ауылдық округі
1
Ақжар
Ақжар ауылы, Әйтеке би көшесі, 67 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақжар ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
2
Жазық
Жазық бекеті, Бірлік көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Просторный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Аққұдық ауылдық округі
3
Аққұдық
Аққұдық ауылы, Н.Оспанов көшесі, 13 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққұдық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Абай ауылдық округі
4
Абай
Абай ауылы, Мектеп көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Бөгетсай ауылдық округі
5
Бөгетсай
Бөгетсай ауылы, А.Молдагулова көшесі, 9 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бөгетсай ауылдық мәдениет үйі ғимаратында
Дөң ауылдық округі
6
Дөң
Дөң ауылы, Байғанина, 13 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дөң мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Оңғар
Оңғар ауылы, Адыр, 27 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оңғар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қызылсу ауылдық округі
8
Қызылсу
Қызылсу ауылы, Ы.Алтынсарина, 7 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Сарсай
Сарсай ауылы, В.Величко көшесі, 34 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сарсай ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Құдықсай ауылдық округі
10
Құдықсай
Құдықсай ауылы, Мектеп, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құдықсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қопа ауылдық округі
11
Қопа
Қопа ауылы, М.Маметова көшесі, 22 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қопа ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
12
Тамды
Тамды ауылы, Ардагерлер, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тамды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Коктау ауылдық округі
13
Коктау
Коктау ауылы, Нурлы-кош, 37а мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коктау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Коктау ауылы, Ленина, 11Б мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коктау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Көктөбе ауылдық округі
14
Майтөбе
Майтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Тассай ауылдық округі
15
Тассай
Тассай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тассай ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Никельтау ауылдық округі
16
Никельтау
Никельтау ауылы, Мектеп көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Никельтау ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Табантал ауылдық округі
17
Табантал
Табантал ауылы, Табантал көшесі 62 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Никельтау ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Тасөткел ауылдық округі
18
Тасөткел
Тасөткел ауылы, Сай көшесі 24 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тасөткел ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Хромтау қаласы
19
Хромтау

В здании коммунального государственного учреждения "Хромтауская школа гимназия №6" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: город Хромтау, улица Мухтара Ауэзова, 12Б
20
Город Хромтау
В здании коммунального государственного учреждения "Хромтау тау кеннеледжі" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: город Хромтау, улица Есет батыра, 9
21
Город Хромтау

Хромтау қаласы, Мухтар Ауэзов, 12Б мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Хромтау №6 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
20
Хромтау
Хромтау қаласы, Есет батыр, 9 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Хромтау тау кең қолледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
21
Хромтау

В здании коммунального государственного учреждения "Хромтауская школа гимназия № 7" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", расположенного по адресу: город Хромтау, Республика, 764

Хромтау қаласы, Республики, 764 мекенжайы бойынша орналасқан "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Хромтау № 7 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында