О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 170 "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 289. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 170 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 65 995 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 62 395 тысяч тенге;
2) затраты 66 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 1 000 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных
средств тенге 1 000 тысяч тенге".

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 170 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 289 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 170 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер 65 995 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 62 395 мың теңге;
2) шығындар 66 995 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
(профицитті пайдалану) қаржыландыру 1 000 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының
пайдаланылатын қалдықтары 1 000 мың теңге.".