О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 30 ноября 2022 года № 298. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 146 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26088) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 814 743,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 709 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 170 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 081 743,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11 885 386,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 81 602,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 668,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 066 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 152 246,2 тысяч тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 298 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26088 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 814 743,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 709 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 170 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 081 743,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 885 386,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 81 602,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 668,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 066 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 152 246,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 152 246,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 94 123,7 тысяч тенге;
погашение займов – 15 066,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 073 189,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д. Х.
Приложение к Решению Хромтауского районного маслихата от 30 ноября 2022 года № 298

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 152 246,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 94 123,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 066,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 073 189,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Х. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 298 шешіміне қосымша

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 498
006
Оказание жилищной помощи
279
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
104 425
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
140 268
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 024
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
75 013
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 013
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 332
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 255
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19 426
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 335 540,4
1
Жилищное хозяйство
331 912,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12 500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
319 412,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
206 547,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
112 865
2
Коммунальное хозяйство
1 003 628
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
893 220
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
56 721
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
50 600
028
Развитие коммунального хозяйства
146 891
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
639 008
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
110 408
005
Развитие коммунального хозяйства

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 498
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
279
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
104 425
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
140 268
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 024
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
75 013
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 013
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 332
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарға құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 255
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19 426
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 335 540,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
331 912,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12 500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
319 412,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
206 547,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
112 865
2
Коммуналдық шаруашылық
1 003 628
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
893 220
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
56 721
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
50 600
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
146 891
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
639 008
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
110 408
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту