О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 25 марта 2022 года № 177. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 25943) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Шалкарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12013186,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3589178,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 8220,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 8415788,2 тысяч тенге;
2) затраты - 12979754,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -29262,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 4594,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 33856,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -937306,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 937306,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 4594,0 тысяч тенге;
погашение долга – 33856,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 966568,1 тысяч тенге.";
пункт 6 исключить;
в пункте 8:
цифры "92670" заменить цифрами "204068,8";

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 177 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 25943 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12013186,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3589178,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8220,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8415788,2 мың теңге;
2) шығындар – 12979754,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – -29262,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4594,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33856,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -937306,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 937306,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 4594,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33856,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 966568,1 мың теңге.";
6 тармақ алынып тасталсын;
8 тармақта:
"92670" сандары "204068,8" сандарымен ауыстырылсын;

пункт 10 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на приобретение автомобиля для призывного пункта Шалкарского района.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно прияложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев.
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 25 марта 2022 года № 177

10 тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Шалқар ауданының шақырту пунктіне автокөлік сатып алуға.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев.
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 177 шешіміне 1- қосымша