О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 163 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 7 апреля 2022 года № 197. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 163 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Монкебийского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39389,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2034,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 35,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –37320,0 тысяч тенге;
2) затраты - 39561,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -172,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 172,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 163 "2022-2024 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 197 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 163 "2022-2024 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39389,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2034,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37320,0 мың теңге;
2) шығындар – 39561,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы ктивтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -172,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172,6
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 172,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:

"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2022 год текущий целевой трансферт из районного бюджета 1458,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Монкебийского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

"5-1. Ауылдық округтің 2022 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен 1458,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Мөңке би ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев