О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2022 года № 292. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "34237,5" заменить цифрами "34574,5";
поступления трансфертов – цифры "31656,5" заменить цифрами "31993,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "36154,0" заменить цифрами "36491,0";

Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 292 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "34237,5" сандары "34574,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "31656,5" сандары "31993,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "36154,0" сандары "36491,0" сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 5-1:
цифры "1236,5" заменить цифрами "1573,5";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 14 сентября 2022 года № 292
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160
Бюджет Жанаконысского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5-1 тармақта:
"1236,5" сандары "1573,5" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 292 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер