О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2022 года № 303
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25943) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Шалкарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12083079,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3688757,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 8642,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 8385679,9 тысяч тенге;
2) затраты - 13049647,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -29263,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 4594,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 33857,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -937305,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 937305,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 4594,0 тысяч тенге;
погашение долга – 33857,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 966568,1 тысяч тенге.";
в пункте 6-1:
цифры "14003,0" заменить цифрами "29687,0";
в пункте 8:

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 303 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 25943 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12083079,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3688757,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8642,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8385679,9 мың теңге;
2) шығындар – 13049647,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – -29263,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4594,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33857,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -937305,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 937305,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 4594,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33857,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 966568,1 мың теңге.";
6-1 тармақта:
"14003,0" сандары "29687,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:

цифры "417607,0" заменить цифрами "440468,0";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев.
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 8 ноября 2022 года № 303
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 146
Шалкарский районный бюджет на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"417607,0" сандары "440468,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев.
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 303 шешіміне
1- қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Шалқар аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер