О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 158 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 314
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 158 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54150,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29180,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 404,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 406,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24160,0 тысяч тенге;
2) затраты - 58653,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -4503,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4503,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4503,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 158 "2022-2024 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 314 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 158 "2022-2024 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54150,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 29180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 404,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 406,3 мың теңге;
2) шығындар – 58653,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4503,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4503,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге.;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4503,4 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:

"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год из районного бюджета целевой текущий трансферт в сумме 1209,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

"5-1. Ауылдық округтің 2022 жылғы арналған бюджетіне аудандық бюджеттен 1209,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев